Hurtownia elektryczna

Dla profesjonalistów, amatorów i po prostu pasjonatów dobrze skonstruowanej instalacji w domach mieszkalnych, zakładach przemysłowych i innego rodzaju budynkach. Nasza hurtownia elektryczna online powstała z myślą o osobach, które cenią sobie wysokowydajny oraz solidny osprzęt. To dzięki niemu prąd zostanie równomiernie i bezpiecznie rozprowadzony poprzez przewody po każdym pomieszczeniu, zapewniając odpowiednie zasilanie do każdego urządzenia – tego podstawowego (sprzęt AGD i RTF), jak i zaawansowanego (maszyny przemysłowe).

Co można znaleźć w ofercie naszej hurtowni?

Sklep elektryczny Sztrum udostępnia wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia instalacji obejmującej każde pomieszczenie w budynku o dowolnej wielkości. Dlatego znajdziecie u nas przewody elektryczne, bezpieczniki, a także liczniki, złączniki, transformatory, zasilacze i nie tylko! Udostępniamy kompletny osprzęt, obejmujący zarówno niewielkie komponenty, jak i te większe, których obecność jest niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa użytkowników oraz ochrony wszystkich wykorzystywanych urządzeń codziennego użytku.

Od przewodów, przez bezpieczniki, po żarówki!

Choć główną częścią oferty naszej hurtowni online są właśnie przewody, transformatory i bezpieczniki, nie zapomnieliśmy również o uwzględnieniu również tych bardziej widocznych elementów instalacji. Dlatego w sklepie znajdziecie także między innymi żarówki o zróżnicowanej mocy, wykorzystanej technologii, a także wyglądzie. Pozwala to lepiej dopasować je do posiadanych opraw oświetleniowych, a także potrzeb użytkowników pomieszczenia – w końcu barwa światła, a także jego siła mają duży wpływ na organizm.

Kompleksowa obsługa online

Choć to sklepy stacjonarne słyną z miłej i kompleksowej obsługi, my zwróciliśmy szczególną uwagę, aby równie doskonała bądź nawet i lepsza obsługa spotkała Was w sklepie internetowym Szturm! Doradzamy jaki osprzęt elektryczny należy dobrać do potrzeb oraz charakteru budynku, a także wyjaśniamy zawiłości i różnice w parametrach. Nasza hurtownia elektryczna online powstała na bazie własnych doświadczeń z urządzeniami i osprzętem, dlatego wiemy, co sprawdzi się również u Was.

Polecane produkty

LISTWA OSŁONOWA ZAŚLEPIAJĄCA LISTWA OSŁONOWA ZAŚLEPIAJĄCA
Producent: EATON
Cena: 10,90 zł
szt.
zobacz więcej
MIERNIK REZYSTANCJI IZOLACJI MIC- 10 MIERNIK REZYSTANCJI IZOLACJI MIC- 10
Producent: SONEL
Cena: 1 448,00 zł
szt.
zobacz więcej
MIX MULTIKOLOR  TAŚMA IZOLACYJNA MIX MULTIKOLOR TAŚMA IZOLACYJNA
Producent: ANTICOR
Cena: 3,00 zł
szt.
zobacz więcej
MULTIMETR CYFROWY CMM-10 MULTIMETR CYFROWY CMM-10
Producent: SONEL
Cena: 192,00 zł
szt.
zobacz więcej
OPRAWA AWARYJNA OXIMIA LED 3H OPRAWA AWARYJNA OXIMIA LED 3H
Producent: INTELIGHT
Cena: 119,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pakiet bezpieczników Pakiet bezpieczników
Producent: SZTRUM
Cena: 44,00 zł
zestaw
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl