Hurtownia elektryczna

Dla profesjonalistów, amatorów i po prostu pasjonatów dobrze skonstruowanej instalacji w domach mieszkalnych, zakładach przemysłowych i innego rodzaju budynkach. Nasza hurtownia elektryczna online powstała z myślą o osobach, które cenią sobie wysokowydajny oraz solidny osprzęt. To dzięki niemu prąd zostanie równomiernie i bezpiecznie rozprowadzony poprzez przewody po każdym pomieszczeniu, zapewniając odpowiednie zasilanie do każdego urządzenia – tego podstawowego (sprzęt AGD i RTF), jak i zaawansowanego (maszyny przemysłowe).

Co można znaleźć w ofercie naszej hurtowni?

Sklep elektryczny Sztrum udostępnia wszystko to, co jest niezbędne do stworzenia instalacji obejmującej każde pomieszczenie w budynku o dowolnej wielkości. Dlatego znajdziecie u nas przewody elektryczne, bezpieczniki, a także liczniki, złączniki, transformatory, zasilacze i nie tylko! Udostępniamy kompletny osprzęt, obejmujący zarówno niewielkie komponenty, jak i te większe, których obecność jest niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa użytkowników oraz ochrony wszystkich wykorzystywanych urządzeń codziennego użytku.

Od przewodów, przez bezpieczniki, po żarówki!

Choć główną częścią oferty naszej hurtowni online są właśnie przewody, transformatory i bezpieczniki, nie zapomnieliśmy również o uwzględnieniu również tych bardziej widocznych elementów instalacji. Dlatego w sklepie znajdziecie także między innymi żarówki o zróżnicowanej mocy, wykorzystanej technologii, a także wyglądzie. Pozwala to lepiej dopasować je do posiadanych opraw oświetleniowych, a także potrzeb użytkowników pomieszczenia – w końcu barwa światła, a także jego siła mają duży wpływ na organizm.

Kompleksowa obsługa online

Choć to sklepy stacjonarne słyną z miłej i kompleksowej obsługi, my zwróciliśmy szczególną uwagę, aby równie doskonała bądź nawet i lepsza obsługa spotkała Was w sklepie internetowym Szturm! Doradzamy jaki osprzęt elektryczny należy dobrać do potrzeb oraz charakteru budynku, a także wyjaśniamy zawiłości i różnice w parametrach. Nasza hurtownia elektryczna online powstała na bazie własnych doświadczeń z urządzeniami i osprzętem, dlatego wiemy, co sprawdzi się również u Was.

Polecane produkty

ŚCIĄGACZ IZOLACJI ŚCIĄGACZ IZOLACJI
Producent: NEO
Cena: 79,99 zł
szt.
zobacz więcej
SZCZYPCE KĄTOWE SZCZYPCE KĄTOWE
Cena: 106,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szybkozlaczka Wago-3x4mm Szybkozlaczka Wago-3x4mm
Producent: WAGO
Cena: 2,00 zł
szt.
zobacz więcej
SZYNA NOŚNA  EURO PERFOROWANA 1M SZYNA NOŚNA EURO PERFOROWANA 1M
Producent: BAKS
Cena: 3,00 zł
szt.
zobacz więcej
TESTER SZCZELNOŚCI TESTER SZCZELNOŚCI
Producent: CLEANAIRIX
Cena: 33,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl